• yarindansonra.yarisma@gmail.com / yarindansonra@fsm.edu.tr


- Yarışma takviminde ilan edilen 13 Haziran 2020 tarihine kadar yarindansonra.yarisma@gmail.com ya da yarindansonra@fsm.edu.tr  adresine mail atarak sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Yarışma şartnamesi, yarışmaya katılım koşulları ve yarışma ile ilgili tüm dökümanlar WEB sayfasından temin edilecek ve yarışmaya başvuru da yarindansonra.fsm.edu.tr WEB sayfası üzerinden ulaşılabilecek başvuru sistemi üzerinden yapılacaktır. 

 

BAŞVURU FORMUNA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Yarışmacı isim-soyisim, iletişim bilgilerini, okulunu, sınıfını ve bölümünü eksiksiz ve doğru olarak girmekle yükümlüdür. E-Devletten edinilmiş öğrenci belgesi başvuru sistemine yüklenmelidir. Tüm katılımcılar başvuru yoluyla aynı zamanda, teslim edilen projelerin içeriklerinin, üniversitenin bünyesinde yapılacak sergide, kitap basımında kullanılmasını kabul etmiş olurlar. 
Yarışmaya bireysel ve ekip olarak başvurulabilir. 

 

BİREYSEL BAŞVURU

Bireysel olarak başvuracaklar için başvuru linkinde belirtilen, bireysel katılım işaretlenerek başvuru tamamlanır. Yukarıda belirtilen çevrimiçi platform aracılığıyla, isim-soyisim, iletişim bilgilerini, okulunu, sınıfını, bölüm bilgilerini doldurmalı ve E-Devlet sisteminden edindiği öğrenci belgesini sisteme yüklemelidir. Tüm bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak giren yarışmacı, kendi belirlediği altı haneli rumuzu (Örn. 123456) da sisteme girerek başvurusunu tamamlamalıdır. 

Bu başvuru sırasında  senaryosunu  ve hangi kategori için başvurduğunu da işaretlemelidir. Tüm katılımcılar başvuru yoluyla aynı zamanda, teslim edilen projelerin içeriklerinin, üniversitenin bünyesinde yapılacak sergide, kitap basımında kullanılmasını kabul etmiş olurlar. 

 

EKİP BAŞVURUSU

 

Yarışmaya ekip başvurusu yapılırken, ekip üyeleri aralarında bir ekip lideri belirlemelidir. Ekip lideri yukarıda belirtilen çevrimiçi platform aracılığıyla erişilen başvuru formunda belirtilen, isim-soyisim, iletişim bilgilerini, okulunu, sınıfını ve bölümünü eksiksiz ve doğru olarak girmelidir. Başvuru formuna, ekip üyeleri tarafından belirlenen altı haneli rumuzu da girerek başvurusunu tamamlamalıdır. Ve daha sonra ekip üyelerinin de isim-soyisim, okul, sınıf ve bölüm bilgilerini ilgili alanda eksiksiz doldurulmalıdır ve E-Devlet sisteminden edinilmiş öğrenci belgeleri (ekip lideri ve diğer tüm katılımcıların öğrenci belgeleri gereklidir.) sisteme yüklenmelidir. Tüm bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak giren yarışmacı, kendi belirlediği altı haneli rumuzu (Örn. 123456) da sisteme girerek başvurusunu tamamlamalıdır. 

Bu başvuru sırasında  senaryosunu  ve hangi kategori için başvurduğunu da işaretlemelidir.Tüm katılımcılar başvuru yoluyla aynı zamanda, teslim edilen projelerin içeriklerinin, üniversitenin bünyesinde yapılacak sergide, kitap basımında kullanılmasını kabul etmiş olurlar.